Derma-Park

Zdrowie i piękno Twojej skóry
w rękach specjalistów

Gabinet dermatologii klinicznej i estetycznej, który powstał z myślą o potrzebach pacjentów borykających się z chorobami skóry, ale również o osobach chcących zadbać o jakość swojej skóry i na długo utrzymać jej młodość.

Nasze usługi oparte są na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z dziedziny dermatologii, okulistyki i kosmetologii.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie przygotowując plan zabiegów.

W zakres usług z dermatologii klinicznej wchodzą miedzy innymi diagnostyka i leczenie trądziku pospolitego, trądziku różowatego, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, chorób bakteryjnych, grzybiczych i wielu innych. Leczymy choroby przenoszone drogą płciową.

Wykonujemy także dermatoskopową ocenę znamion oraz trichoskopowe badanie w diagnostyce chorób skóry głowy. Usuwamy znamiona i zmiany łagodne z użyciem lasera CO2, a zmiany wymagające dalszej diagnostyki wycinamy chirurgicznie.

Diagnozujemy i leczymy zarówno dorosłych jak i dzieci.

Dermatologia estetyczna w naszym gabinecie obejmuje szeroki wachlarz zabiegów poprawiających jakość skóry, korygujących niedoskonałości i zmarszczki, a także zabiegów profilaktycznych i przeciwstarzeniowych.

Wykorzystujemy możliwości m.in. laserów, stymulatorów, osocza bogatopłytkowego, nici PDO, toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego.

Specjalizujemy się w terapiach łączonych.

Dodatkowo wykonujemy zabiegi blefaroplastyki powiek górnych – czyli usunięcia nadmiaru wiotkiej powieki, aby poprawić komfort widzenia i odmłodzić spojrzenie.

Umów wizytę

Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty
lub jeśli chcesz uzyskać więcej informacji
na nurtujące Cię pytania